خبرگزاري فارس: گزينه مربيگري تيم ملي كاراته اميد گفت: عدم همكاري من با تيم ملي كاراته اميد به خاطر مربي يا سرمربي شدن نيست.

مهران بهنام فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: تصور كردم كه اگر از همان ابتدا تكليفم را مشخص كنم، بهتر است. اگر قرار به قطع همكاري است، اين كار را انجام دهم تا اينكه نخواهم بعد از چند ماه چنين تصميمي را عملي كنم.
وي ادامه داد: من نه با مربيگري در تيم ملي مشكلي دارم و نه به خاطر مسائل مالي چنين تصميمي را گرفته ام. مسئوليت هدايت تيم ملي به قدري بزرگ است و سطح مسابقات اميدهاي جهان بالاست كه فكر كردن به چنين مسائلي پيش پا افتاده است.
كاپيتان سابق تيم ملي خاطرنشان ساخت: اگر بخواهم چنين مسئوليتي را بپذيرم فقط بايد كار كنم چون در اينجا هم دينم به كاراته مطرح است و هم حيثيت خودم. خدايي نكرده كوچكترين كم كاري موجب مي شود كه تيم نتيجه نگيرد و باعث شرمندگي خود من شود.
وي افزود: معتقدم كه بايد يك نوع تعامل و آرامش وجود داشته باشد تا موفقيت ايجاد شود. پناهي همينقدر كه به من اعتماد كرده است برايم كافي است و من هم تشنه حضور در اين تيم هستم اما بهتر است كه از همان اول ارجحيت هاي خود را بيان كنم.
بهنام فر تاكيد كرد: بايد شرايط را بسنجم اگر مثمر ثمر هستم بمانم و اگر شرايط برايم مهيا نباشد اين مسئوليت را به ديگري بسپارم.