«ویلای من» با انواع و اقسام وعده های تبلیغاتی بالاخره رونمایی شد / اعاده حیثیت مهران مدیری

مراسم رونمایی از سریال «ویلای من»، به کارگردانی و تهیه کنندگی مهران مدیری در سینما آزادی برگزار و در این مراسم مطالبی درباره پایین آمدن اعتماد مردم به شبکه نمایش خانگی عنوان شد.

در ابتدای این مراسم که دوشنبه برگزار شد، مدیر عامل موسسه گلرنگ رسانه به قطع شدن انگشت دست مهران مدیری در جریان سریال «قلب یخی» اشاره کرد و گفت: مدیری بهرغم توصیه پزشکان برای عمل، به خاطر «ویلای من» این عمل را به تعویق انداخت.او به تبلیغات «ویلای من» قبل از پخش هم اشاره ای داشت و توضیح داد: 12 بیلبورد شهری در تهران داشتیم. تیزرهایی را هم در استادیوم آزادی هنگام پخش بازیهای حذفی و لیگ برتر پخش کردیم. دی وی دی رایگان نیز که با دو فیلم سینمایی توزیع شد از دیگر کارهای تبلیغاتی بود که ما انجام دادیم.در بخش دیگری از این مراسم مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ هم درباره حضور مهران مدیری در «ویلای من» گفت: او عاشقانه «ویلای من» را تهیه کنندگی و کارگردانی کرده و در تکتک قسمتهای سریال شخصا حضور دارد. مهدی فضلی گفت: کار شاد و مفرح تاثیر زیادی در زدودن برخی مشکلات که به همه ما تحمیل شده دارد و می تواند افسردگی و خستگی را از بین ببرد. او به پایین آمدن اعتماد مردم به نمایش خانگی هم پرداخت و خاطرنشان کرد: انگیزه ها نسبت به نمایش خانگی پایین آمده و واقعیت این است که نمی توانیم بگوییم باور همان باوری است که در زمان ورود شبکه خانگی وجود داشته باید با همدلی، نمایش خانگی را به جای قبلیاش برگردانیم و آن را ارتقا دهیم. زمانی که «قهوه تلخ» را توزیع میکردیم فکر می کردیم سه میلیون نسخه کم است و باید به شش میلیون برسیم. اگر چنین چیزی در مورد «ویلای من» اتفاق بیفتد و بتواند در خانه ها رسوخ پیدا کند نتیجه اش شور و شعف مردم و باقیات صالحات برای ماست؛ مادیات و معنویات دو بال پرواز ماست. مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ درباره جوایز تعلق گرفته به مخاطبان سریال های نمایش خانگی هم توضیح داد: نحوه اهدای این جایزه ها، در افول باور نسبت به نمایش شبکه خانگی تاثیر گذاشت. نباید پرداخت جوایز را طولانی کنیم. بین پک 2 و 3 قرعه کشی می کنیم و بلافاصله تمام جوایز را به برنده ها خواهیم رساند.

مهران مدیری: امیدوارم بترکانیم
مهران مدیری در مراسم رونمایی از سریال «ویلای من» در سینما آزادی، گفت: حالا دیگر بحث مسائل مالی یا سود نیست، بلکه مساله احیای شبکه نمایش خانگی و اعتماد دوباره مردم به آن است.مدیری درباره طرح سریال «ویلای من» توضیح داد: چند ماه پیش که طرح این سریال به ذهنم رسید، گفتوگوهایی با دوستان در مجموعه گلرنگ مطرح شد، اما با توجه به اتفاقاتی که در دو، سه سال اخیر در نمایش خانگی برای همه کارها افتاده، کار کمی سخت میشود. چون نمایش خانگی مسیری طی کرد که پر پیچ و خم بود و این اواخر هم برای مردم و هم برای کسانی که در آن فعالیت می کنند، مسیر خوبی نبود. او ادامه داد: در شرایطی که بیاعتمادی نسبت به شبکه نمایش خانگی در بین مردم به وجود آمده، پذیرفتن «ویلای من» ریسک پذیری بالایی داشت، اما مدیران شرکت گلرنگ حمایت کردند و حسن نیت داشتند و تا الان همه چیز پاک و پاکیزه بوده است.