امروز میزبان یک میهمان چینی با نام چری A15 شده*ایم. خودرویی که در شرکت خصوصی سناباد خودرو توس مونتاژ و مدتیه وارد خیابان*های ایران شده است.اين خودرو داراي موتوری 4 سيلندر و خطي از نوع انژكتوري چند نقطه*اي با حجم موتور 1600 سي*سي است و در دو نوع بنزيني و گازسوز عرضه مي*شود.
از جمله تجهیزات اين خودرو می توان به فرمان هيدروليك با قابليت گردش كامل در شعاع 5/5 متر، كولر، شيشه بالابر برقي جهت چهار درب، قفل مركزي، سيستم ضدسرقت، گرمكن شيشه عقب، چراغ مه شکن جلو و عقب، كاتاليست اگزوز، آينه*هاي بغل برقي سيستم ترمز ABS و همچنین ايربگ، اشاره کرد. مصرف بنزين این محصول چینی، 8 ليتر در هر 100 كيلومتر سیکل ترکیبی است.
قيمت مدل بنزيني اين خودرو 12میلیون و 790هزار ریال است و نوع دوگانه*سوز آن نیز با نرخ 13میلیون 590هزار ریال به به فروش می*رسد. آن*طور که مسوولان سناباد خودرو عنوان کرده*اند، قرار است A15 در مدل تیپ 2 خود نیز وارد بازار کشور شود كه مشخصات آن بدين قرار است: اين خودرو داراي موتوری 1500 سی سی با قدرت 110 اسب بخار است و سيستم ضدسرقت به همراه ريموت كنترل، نشانگر درصد ميزان سوخت، رينگ آلومينيوم اسپرت سيستم ترمز ABS+EBP كيسه هوا دوطرفه جزو امکانات آن به حساب می*آید. ميانگين مصرف سوخت این محصول، 5/7 ليتر در هر 100 كيلومتر سیکل ترکیبی است. قيمت مدل بنزينی اين خودرو 13میلیون و 490هزار ريال خواهد بود.

اين خودرو داراي موتوری 4 سيلندر و خطي از نوع انژكتوري چند نقطه*اي با حجم موتور 1600 سي*سي است و در دو نوع بنزيني و گازسوز عرضه مي*شود.