The End of August


یانی کریسو مالیس معروف به یانی در نوامبر ۱۹۴۵ در کالاماتای یونان بدنیا آمد. او در زادگاهش در خانواده ای هنردوست پرورش یافت. تحصیلات ابتدایی را در زادگاه خود به اتمام رساند.

در سال ۱۹۷۲ برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت. در حین تحصیل، او با گروه راک شهر میناپولیس آشنا شد و به همکاری با آنها ابراز تمایل کرد. پس از اتمام تحصیلات و اخذ مدرک لیسانس در رشته روانشناسی از دانشگاه مینسوتا به آنها پیوست و فعالیت خود را در زمینه موسیقی آغاز کرد. نبوغ او در انتخاب سازها و اجرای موسیقی پاپ شهرت و افتخار را برای او به ارمغان آورد. او با تکیه بر موسیقی الهام بخش خود توانست خود را به عنوان یک هنرمند جهانی معرفی کند. جالب توجه است که یانی از نت نویسی کلاسیک استفاده نمی کند و ترجیح می دهد رسم الخط ابداعی خودش را برای نگارش موسیقی و بخصوص آثار شخصی اش بکار ببرد.

م.نوبختیاگرچه یانی از سال ۲۰۰۳ به بعد برای من کمی ناآشناست ولی همچنان یکی از طرفداران موسیقی او بشمار می روم چرا که با بسیاری از آهنگ های یانی مانند در روشنایی صبح ، در آیینه ، نغمه هایی در تاریکی ، پیش از آنکه بروم ، برای گرفتن… برای نگه داشتن ، تا آخرین لحظه ، فقط یک خاطره ، رویای یک مرد ، عشقی برای زندگی ، روزی روزگاری و … زندگی کرده ام.

انتخاب یک آهنگ از آلبوم In My Time واقعا برایم مشکل بود. هیچ گاه از شنیدن آهنگ های این آلبوم خسته نمی شوم و مدام در فکر چرایی آن بودم. تنها جوابی که بذهنم می رسد شاید حقیقتی باشد که در ذات هنر نهفته است. یانی بی تردید دریافت ها و مکاشفات حسی خود از محیط پیرامونش اعم از خدا،عشق،طبیعت و زیبایی را با زبان موسیقی برای ما بیان کرده و برای همین هیچ گاه تکراری نخواهد بود.

"پایان آگوست" آهنگیست که پایانی ندارد چرا که روح زندگی در آن جریان دارد.لینک دانلود مستقیم

کیفیت : ۱۲۸kbps / حجم : ۴٫۲۵ MB

Yanni – The End Of Augusبر روی لینک ها کلیک کنید تا وارد صفحه دانلود شوید

منبع : والا موزیک