پنج گام اول بعد از عضو شدن در توییتر

1- یک بیوگرافی مناسب بنویسید.

متاسفانه بسیاری از کاربرهایی که من دیدم که این قسمت بیوگرافی و توضیح پروفایلشون یا خالیه و یا چرت و پرت می نویسن. یادتون باشه بسیاری مانند من توییتر رو جستجو می کنیم و دنبال یه سری کلید واژه هستیم و دقیقا توسط همین کلید واژه ها، دیگران اکانت شما رو پیدا میکنند و در صورت علاقه مندی شما رو به لیستشون اضافه میکنند. پس یک بیوگرافی مناسب با کلیدواژه هایی که فکر می کنید مناسبه بنویسید.

2- یک تصویر آپلود کنید.

خیلی کج سلیقه خواهید بود اگر اون تصویر پیش فرض کذایی توییتر رو بگذارید بمونه. یه آواتار توپ درست کنید و آپلودش کنید. در سرویس هایی مثل توییتر، تحقیقات نشون داده که آواتار یک اکانت در جذب یک شخص تازه وارد به صفحه پروفایل عمومیتان بسیار موثره. پس خلاقیتتون رو به کار بندازید و یه آواتار آپلود کنید.

3- صفحتون رو طراحی کنید.

توییتر بهتون اجازه میده که از میون قالبهای مختلف یکی رو برای خودتون انتخاب کنید و از همه مهم تر یک کاغذ دیواری برای اکانتتون بگذارید. بعضی ها از رنگهای جیغ و چشم داغون کن استفاده میکنند، انگار که بهشون وحی شده در کمترین ثانیه ممکن، بازدید کننده اکانت توییترشون رو باید فراری بدن. پس لطفا کاغذ دیواری مناسب با روحیات خودتون و حتما چشم نواز آپلود کنید.

4- توییتر دیگران رو دنبال کنید (به قول اجنبی ها " فالو " کنید).

وقتی شما اکانت کسی رو دنبال می کنید، صاحب اون اکانت ایمیلی میگیره که فلانی تویتها رو دنبال میکنه. مثلا من به شخصه تا اونجا که بشه یه نگاه گذرا به کسانی که تازه تویتهام رو دنبال می کنن میاندازم. این باعث میشه که صاحب اکانت هم ترغیب بشه اکانت شما رو دنبال کنه و تعداد دنبال کنندگانتون بره بالا.

5- تویت کنید.

طبیعتا در ابتدا ممکنه توییتر براتون جا نیفتاده باشه و یا حتی مسخره بدونیدش. آیه هم نازل نشده که حتما روزی شونصد تا تویت کنید. هر کسی به خودش مربوطه که چه میزان میخواد تویت کنه. دنبال کردن تویت ها و آپدیت تویت آسونه و وقت نمی گیره و فقط 140 کاراکتر هم هست. بنابراین شروع کنید به تویت کردن. این طوری میتونید به بقیه بفهمونید که چی در چنته دارید و آیا نوشته هاتون به درد دنبال شدن میخوره یا نه.