علي دايي:درصورت قهرمان نشدن درجام حذفي ازپرسپوليس ميروم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران با بيان اينکه سرپرست باشگاه توان کنار گذاشتن مرا ندارد، گفت: در صورت قهرمان نشدن در جام حذفي از سرخ پوشان پايتخت جدا خواهم شد.

به گزارش خبرنگار ايرنا، ''''علي دايي'''' روز پنج شنبه در نشستي خبري پيش از بازي دو تيم پرسپوليس و پيکان در چارچوب ليگ برتر فوتبال ايران با اشاره به قرارداد 250 ميليوني خود براي هدايت پرسپوليس به مدت 12 ماه افزود: براساس يکي از بند هاي قرارداد، در صورتي که پرسپوليس در جام حذفي قهرمان شود قرارداد سرمربي تمديد خواهد شد.
دايي اضافه کرد: اطمينان دارم پرسپوليس در اين جام قهرمان مي شود و به اين دليل، در ابتداي فصل چنين قراردادي را امضا کردم.
وي با انتقاد از ''''حبيب کاشاني'''' سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: او توان آن را ندارد که مرا برکنار کند چرا که در غير اينصورت، تاکنون فرد ديگري جاي مرا در پرسپوليس گرفته بود.
دايي با بيان اينکه گفتار و رفتارش تفاوتي با هم ندارد، اظهار داشت: سرپرست باشگاه مي تواند هر فردي را به عنوان سرمربي پرسپوليس انتخاب کند تا بلافاصله از اين تيم جدا شوم.
وي افزود: گاهي اتفاقاتي ميان مسوولان و بازيکنان تيم مي افتد که من به عنوان سرمربي از آن بي خبر هستم حال آنکه در هيچ جاي دنيا چنين نيست.
دايي گفت: تاکنون از حقوق بازيکنانم در برابر تصميمات نادرست مسوولان باشگاه دفاع کرده ام و حتي بارها با آنان به همين دليل درگير شده ام.
سرمربي تيم پرسپوليس اضافه کرد: در هيچ جاي دنيا، مسوولان باشگاه بدون اطلاع سرمربي با بازيکنان جلسه نمي گذارند و اگر چنين نيست حبيب کاشاني سرپرست باشگاه بجاي سرمربي نيز مي تواند در کنفرانس خبري حاضر شود.
دايي در واکنش به توصيه کاشاني به بازيکنان پرسپوليس که در برابر دايي جبهه نگيرند، گفت: با بازيکنانم مشکلي ندارم چرا که دو طرف وظايف خود را مي دانيم و شاگردانم فهم و درک بالايي دارند.
وي درباره اقدامات ليدرهاي تيم پرسپوليس عليه خودش در ورزشگاه ها گفت: مدارک و اسنادي دارم که نشان مي دهد اين شعارها، اعلاميه ها و بيانيه ها به چه منظور داده مي شود.
دايي گفت: همه مي دانند که ليدر بايد تابع باشگاه باشد؛ بنابراين چگونه است که مسوولان تيم پرسپوليس پس از برگزاري جلسات متعدد با ليدرها نمي توانند جلوي رفتار و حرکات آنان را در استاديوم بگيرند.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينکه کاشاني نمي خواهد به طور مستقيم با او درگير شود، اظهار داشت: سرپرست روزنامه پرسپوليس که يکي از اقوام کاشاني است در گفت وگوي تلفني مدعي شده که سرپرست باشگاه مرا دوباره در فوتبال ايران احيا کرده است.
دايي اضافه کرد: در پاسخ به او گفتم در شرايطي به پرسپوليس آمدم که از چند تيم ديگر پيشنهاد داشتم ؛ از طرفي سرپرست باشگاه پرسپوليس بارها اعلام کرد که با تمام توان از من حمايت مي کند.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تصريح کرد: آن زمان گمان مي کردم که با آمدن به پرسپوليس به کانون خانواده خود باز خواهم گشت.
دايي که دو روز پيش با ''''علي سعيدلو'''' معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني در خصوص وقايع اخير باشگاهش نشستي داشت، در اين باره گفت: اتهاماتي از سوي مسوولان باشگاه به من زده شده بود که بايد آقاي سعيدلو در جريان واقعيات قرار مي گرفت.
وي اظهار داشت: کاشاني بايد اتهامات زده شده را اثبات کند چرا که من اهل عقب نشيني نيستم و تا روشن شدن واقعيات، موضوع را پيگيري خواهم کرد.
سرمربي تيم پرسپوليس در ادامه با بيان اينکه پيامک هاي هدفمندي در راستاي تخريب روحيه بازيکنان پرسپوليس به دست آنان رسيده است، گفت: از مجامع نظارتي خواسته ام که اين مساله را پيگيري کنند تا مشخص شود چه کساني دوست ندارند پرسپوليس نتيجه بگيرد.
دايي درباره اظهار نظر کاشاني مبني بر اينکه 80 درصد بازيکنان مد نظر سرمربي پرسپوليس را در آغاز فصل جذب باشگاه کرده است، افزود: به هيچ وجه اينگونه نبوده است.
سرمربي پرسپوليس گفت: سرپرست باشگاه نتوانسته است بازيکنان مد نظر مرا در فهرست اوليه جذب کند، بنابراين در آن زمان فهرست ديگري به او داده شد که شايد به اين گفته کاشاني نزديک باشد.
دايي با نام بردن تز هادي عقيلي، سيد مهدي رحمتي، سيد جلال حسيني، محمد رضا خلعتبري و کريم انصاري فرد چند تن از ملي پوشان کشورمان گفت: آنها بازيکنان مد نظرم در نيم فصل اول بودند که هيچکدام به پرسپوليس نيامدند.
وي درباره آخرين بازي هفته 34 ليگ برتر فوتبال ايران در برابر تيم پيکان قزوين نيز گفت: به تمام تيم هاي انتهاي جدول قول مي دهيم که با تمام توان در بازي فردا حاضر شويم.
سرمربي تيم پرسپوليس گفت: ما براي تثبيت جايگاه چهارمي خود در جدول رده بندي به هر سه امتياز ديدار فردا نياز داريم، بنابراين بايد باهوش و خوش فکر عمل کنيم تا در اين مسابقه پيروز شويم.