ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    Admin-AM
    مدیر کل سایت و انجمنها
    میزان امتیاز
    10

پیش فرض تحقق یک رویا

Dancing Fantasy - Dreaming Out Loud

این آلبوم متشکل از بهترین آهنگ های این گروه هست که از سه آلبوم قبلی آنها جمع آوری شده است . میتوان گفت این آلبوم بهترین آلبوم از زمان انتشار آلبوم " انعکاس های نور ماه " است .
    موسیقی هایی بسیار رویایی و دلنشین . آهنگ " زمین های مرتفع " به طرز عجیبی هیجان انگیز است . آهنگ " فانتزی های آسیایی " یکی از دو آهنگ برتر در این آلبوم است . بسیار قوی و شگفت انگیز است که من را به یاد آهنگ آغازین آلبوم " انعکاس های نور ماه " می اندازد. میتوانم چشمانم را زمانی که به این آهنگ گوش میکنم ببندم و خودم را شناور در ابرها بر فراز یک چشم انداز سبز تصور کنم .

بنظرم کیبورد و افکت های ویژه ایی که در تک تک آهنگ های این آلبوم بکار رفته است یک حس آرامش ، موفقیت و شادی را برای هر شنونده ایی در بر دارد.

عنوانDreaming Out LoudموسیقیدانDancing FantasyآلبومSoundscapesسبکSmooth Jazzسال2001شماره آهنگ1کیفیت128 kbpsحجم4,1 MB

منبع : والا موزیک
    برای آنان که مفهوم پرواز را نمی فهمند, هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر می شوی ...

موفق و پیروز باشید

--------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------

ninaa
    ninaa
    Guest

ممنون.اینو هم تونستم دانلود کنم.(آخه بعضی هارو نمی تونم.یعنی نمیشه و ارور میده.)
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)