این آموزش محصول کمپانی بزرگ Lynda میباشد.

امروزه فیلم های آموزشی در سراسر جهان از علاقه مندان بسیار زیادی بر خوردارند زیرا این فیلم ها در امر آموزش به افراد کمک بسیار زیادی می کنند. این فیلم آموزشی که معنی لغوی آن به فارسی، فیلم دوره آموزشی مایا 2011میباشد، که به شما طریقه فراگیری نرم افزار فوق را به شما نمایش میدهد. شما بعد از
مشاهده این فیلم به راحتی می توانید به خوبی یک متخصص هر آنچه را که از مایا میخواهید به دست آورید
مایا یكي از قويترين نرم افزارهاي انيميشن سازي جهت استفاده در بخشهاي مختلف میباشد.
اين مجموعه جهت استفاده براي فيلم سازي، ساخت برنامه هاي تلويزيوني، تيزرهاي تبليغاتي، ساخت بازي و ... مي باشد كه قابل اجرا بر روي ويندوز XP و 7 نيز مي باشد.
مایا نام نرمافزاری برای طراحی سه بعدی است. این نرمافزار نخست توسط شرکت آلیاس. ویو فرانت عرضه شده است که در سال ۲۰۰۵ شرکت اتودسک ( شرکت سازنده نرم افزارهای سه بعدی و انیمیشن سازی از جمله تریدیمکس و اتوکد ) آن را خریداری کرد و نسخههای جدید مایا با نام اتودسک مایا ( Autodesk MAYA) به بازار عرضه شدند. مایا پیشرفته ترین نرم افزار انیمیشن و مدل سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیو های فیلم سازی، انیمیشن و همینطور صنعت بازی های رایانهای استفاده می شود. از جمله ویژگی های این نرم افزار، انعطاف پذیری و قابلیت های شخصی سازی ( customization ) آن است که به کاربران حرفهای اجازه می دهد به سادگی محیط آن را به دلخواه خود تغییر دهند. به علاوه، یکی دیگر از قابلیت های منحصر به فرد آن امکان توسعه این نرم افزار برای استفاده کنندگان آن است. کاربران می توانند از طریق زبان های برنامه نویسی سی پلاس پلاس، MEL یا (maya embedded language ) و همینطور پایتون آن را توسعه دهند و ابزار ها و امکاناتی که پیشتر در نرم افزار وجود نداشته اند را به آن اضافه کنند. به همین دلیل بسیار مورد توجه استودیو های بزرگ سازنده فیلم و انیمیشن قرار گرفته است. مایا در دو گونه ی maya complete و maya unlimited عرضه می شود که گونه ی دوم امکانت گسترده تر همینطور قیمت بالا تری دارد. آخرین نسخه مایا maya 2011 میباشد که هم اکنون آموزش جدید ترین ورژن این برنامه را میتوانید از میهن دانلود دریافت کنید.

مایا 2011 نور پردازی و رندرینگ در پرتو روانی با اریک کلر نشان میدهد که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد تکنیک های عملی اشعه روانی برای ارائه مدل های ایجاد شده در مایا میباشد. در این درس از طریق پیاده روی کارآمد ترین تکنیک های نوآورانه و اشعه روانی ، از جمله روش های غیر مستقیم در مقابل نور مستقیم ، ایجاد انواع مختلفی از سایه ها ، با استفاده از دوربین جدید ShadowMap ، و استفاده مجدد از سایه ها و نقشه های جمع آوری نهایی است. فصل مربوط به بهینه سازی زمان بارگزاری صفحه و بالا بردن کیفیت ارائه نیز گنجانده شده است.
مباحث عبارتند از :
* درک روشنایی کامپیوتری
* ایجاد نقشه عمیق و ترسیم سایه ها
* نرم شدن و شکل دادن به سایه
* کار با اشراق جهانی
* روشنایی با تنظیمات مواد سوزاننده
* استفاده از shaders جسمی و پورتال
* اضافه کردن عمق میدان با سایه زن Bokeh
* تقسیم صحنه را در لایه های رندر
* عبور مقایسه رندر و لایه های رندر

زبان این فیلم آموزشی انگلیسی میباشد.
حجم کلی این آموزش 1.08 گیگابایت میباشد.
آموزش بعدی که در سایت قرار خواهد گرفت آموزش JavaScript میباشد که تقاضای زیادی داشته است.
دانلود قسمت 1 با حجم 300 مگابایت

دانلود قسمت 2 با حجم 300 مگابایت

دانلود قسمت 3 با حجم 300 مگابایت

دانلود قسمت 4 با حجم 215 مگابایت


پسورد: www.mihandownload.com