ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    Dav00d
    Dav00d
    Guest

پیش فرض اخبار و مصاحبه*هاى بازيكنان و مربيان شیاطین سرخ در فصل 11-2010

با سلام.
    تمامي اخبار و مصاحبه های مربوط به بازیکنان و مربیان باشگاه منچستر یونایتد در فصل 11-2010 در اين تاپيك قرار خواهند گرفت.
    Dav00d
    Dav00d
    Guest

کوشچاک: ثابت می*کنم می*توانم جانشین فان*درسار شوم
    فصلی مهم پیش روی این ملی*پوش لهستانی است.

توماش کوشچاک، دروازه*بان منچستر یونایتد گفته می*خواهد ثابت کند پس از بازنشستگی ادوین فان*درسار جانشین او خواهد شد.

انتظار می*رود فان*درسار 39 ساله در پایان فصل بعد از فوتبال کناره*گیری کند. او پنج فصل پر از جام را در یونایتد سپری کرد و سر الکس فرگوسن کار دشواری برای پر کردن خلاء او دارد.

فان*درسار 130 بازی ملی برای هلند هم انجام داده است.

کوشچاک گفته می*خواهد فرگوسن به دور و بر خود نگاه کند تا جانشین فان*درسار را بیابد، نه این که به دنبال نام*های بزرگی مانند هوگو یوریس، ایگور آکینفیف یا مانوئل نویر باشد: «امیدوارم فصلی عالی پیش رو داشته باشم. این پنجمین فصل حضور من در این باشگاه است و امیدوارم حتی بیش از قبل به من بازی برسد.»

کوشچاک که پس از رفتن بن فاستر به بیرمنگام در تابستان جاری دروازه*بان دوم یونایتد شده می*گوید: «چالش من ساده است، این که وقتی ادوین کارش را به پایان برد شماره 1 منچستریونایتد شوم. نشستن روی نیمکت کار آسانی نیست. رویاهای فراوانی در سر دارم و می*خواهم به عنوان بازیکن پیشرفت کنم. منچستر یونایتد باشگاه بزرگی است و باور دارم که می*توانم سال*ها در آن بازی کنم.

این دروازه*بان 28 ساله پس از مصدومیت فان*درسار در نوامبر تا ژانویه گذشته، 11 بار در دروازه یونایتد ایستاد. کوشچاک امیدوار است کیفیتش را در آن هنگام به فرگوسن ثابت کرده باشد: «می*دانستم بسیار مهم خواهد بود که خود را در آن دوران ثابت کنم. وضعیت سختی بود چون مصدومان بسیاری داشتیم، اما از تک تک بازی*ها لذت بردم. انجام چند بازی متوالی خوب پشت سر هم به من بسیار کمک کرد که فرم خود را پیدا کنم و اعتماد به نفس فراوانی به من بخشید. می*خواهم دروازه*بان بهتری شوم و چیزهای جدیدی بیاموزم و امیدوارم که در این فصل فرصت*های بیشتری بیابم.»

منبع
    ویرایش توسط Dav00d : 2010/08/09 در ساعت 22:07
    majnoone_leili
    majnoone_leili
    Guest

مرسی
    خوب بود
    support
    Super Moderator
    میزان امتیاز
    119

hkdfgdgdfgdg
    support
    Super Moderator
    میزان امتیاز
    119

لیگ انگلیس کی شروع میشه؟
    majnoone_leili
    majnoone_leili
    Guest

1 تاریخ آغاز لیگ برتر انگلیس، لالیگای اسپانیا و بوندسلیگای آلمان در فصل 2010/2011

نقل قول نوشته اصلی توسط javad نمایش پست ها
    لیگ انگلیس کی شروع میشه؟

فصل ۲۰۱۰/۲۰۱۱ لیگ برتر انگلیس شنبه ۲۳ مرداد ماه ۸۹ آغاز خواهد شد و درواقع لیگ برتر انگلیس در میان لیگ های معتبر اروپایی زودترین آغاز را خواهد داشت. یک هفته بعد از آن یعنی شنبه ۳۰ مرداد ماه بوندسلیگای آلمان آغاز می شود و بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی بازی افتتاحیه را برگزار خواهد کرد. لالیگای اسپانیا هم شنبه ۶ شهریور ماه کلید می خورد. در این میان اما تاریخ آغاز سری آ ایتالیا هنوز به طور دقیق اعلام نشده است اما این احتمال وجود دارد که همزمان با لالیگا یا یک هفته پس از آن شروع شود.
    Dav00d
    Dav00d
    Guest

شيطان خفته بيدار شد

در ديدار خيريه فوتبال انگليس تيم منچستريونايتد موفق شد با پيروزي سه بر يك مقابل چلسي، اولين جام اين فصل جزيره را از آن خود كند. شاگردان فرگي که سال گذشته مغلوب آبي*هاي لندن شده بودند اين بار ضمن گرفتن انتقام به هجدهمين عنوان قهرماني خود در اين جام رسيدند تا همچنان افتخارآفريني*شان ادامه داشته باشد. ديگر نکته قابل عرض اين ديدار تقابل فرگي و کارلتو بود که سرالکس بالاخره با دانش بالايش آنچلوتي را از پيش برداشت.در اين ديدار والنسيا، هرناندز و برباتف براي منچستريونايتد گلزني كردند و تنها گل چلسي را سالومون كالو به ثمر رساند.
    شرح بازي
    نيمه اول ديدار را تيم چلسي بهتر آغازكرد اما در ادامه بازي، اين تيم منچستر بود كه به لطف بازي خوب اسكولز در ميانه زمين، توپ و ميدان را در اختيار گرفت و سرانجام در دقيقه 41 توسط والنسيا به گل رسيد. پاس بلند و دقيق اسكولز در سمت چپ محوطه جريمه چلسي به روني رسيد و او نيز با چشماني باز والنسيا را در دهانه دروازه صاحب توپ كرد و بازيكن اكوادوري شياطين سرخ با يك بغل پاي مطمئن اولين گل بازي را به ثمر رساند.نيمه دوم با تعويض*هاي فرگوسن در خط حمله آغاز شد و اوون و روني جاي خود را به هرناندز و برباتف دادند. اما باز هم اين تيم چلسي بود كه بازي را هجومي*تر آغاز كرد و چيزي نمانده بود كه مالودا گل تساوي را به ثمر برساند اما اين اتفاق رخ نداد تا بازي با برتري يونايتدي*ها دنبال شود.
    بازي تا دقيقه 76 با همين نتيجه ادامه داشت تا اينكه هرناندز، مهاجم مكزيكي و خريد جديد شياطين سرخ، در اولين بازي رسمي*اش توانست براي اين تيم گلزني كند. اين بار والنسيا در نقش گل*ساز ظاهر شد و با يك پاس در عرض خوب، هرناندز را در موقعيت گلزني قرارداد تا دومين گل تيمش رقم بخورد.پس از اين گل تيم چلسي سراپا حمله شد تا اينكه پس از دفع چند ضربه توسط فن در سار، سرانجام سالومون كالو دروازه حريف را در دقيقه 83 گشود تا هفت دقيقه پاياني پرهيجان دنبال شود.
    در دقيقه 86 دروگبا مي*توانست بازي را به تساوي بكشاند اما ضربه او به كنار دروازه برخورد كرد.در حالي كه بازي دقايق پاياني*اش را سپري مي*كرد، ضد حمله منچستري*ها گل سوم را براي آنها به ارمغان آورد. پاس در عمق ناني براي برباتف او را با دروازه*بان حريف تك به تك كرد و مهاجم بلغاري با خونسردي با يك ضربه چيپ تماشايي گل سوم تيمش را به ثمر رساند.
    فرگوسن: اسکولز و گيگز الگوي همه هستند
    پس از پيروزي سه بر يک مقابل چلسي در کاميونيتي شيلد، سرالکس فرگوسن، مربي منچستر يونايتد زبان به تمجيد از رايان گيگز و پل اسکولز گشود. اين مربي کهنه*کار گفته اين دو بايد الگويي براي ديگر بازيکنان باشند...«در حال حاضر به بازيکنان تيم اعتماد دارم. فکر نمي*کنم مردم اين را درک کرده باشند و بدانند چه تعداد بازيکن جوان داريم که دارند به تيم اصلي مي*رسند. به نظرم پايه تيم ما بر مبناي تجربه بنا نهاده شده. اسکولز و گيگز نمونه*اي براي ساير بازيکنان هستند.» فرگوسن گفت که خريدهاي جديد مي*توانند «شدت، انگيزه و ديد» را به تيم بياورند، اما جوانان فعلي او هم بايد بتوانند از *هافبک*هاي باتجربه تيم بياموزند. يکي از افرادي که به دنبال يادگيري است خاوير هرناندس، خريد جديد تيم است. او در اولين بازي رسمي با پيراهن منچستر يونايتد مقابل چلسي گل زد. فرگوسن مي*گويد: «فکر نمي*کنم او سعي کند باز هم اين کار را انجام دهد! او به خوبي انگليسي صحبت مي*کند و به شکلي عالي در تيم جا افتاده است.»فرگوسن همچنين گفت ديدارهاي ملي در وسط اين هفته روي آماده*سازي تيمش براي فصل جديد اثري منفي نخواهد گذاشت: «بازي ما با نيوکاسل دوشنبه است و دو روز بيشتر فرصت داريم تا استراحت کنيم.»
    آنچلوتي: تمرين خوبي بود
    کارلو آنچلوتي، مربي چلسي گفته ديدار تيمش مقابل منچستر يونايتد در کاميونيتي شيلد تمرين خوبي بود، هر چند که آنها سه بر يک باختند. آنچلوتي مي*گويد تيمش بسيار کند بود ولي اصرار دارد که آنها تمريني خوب پيش از فصل جديد انجام داده*اند:«در نيمه اول بيش از حد کند بوديم. ما موقعيتي نداشتيم، بازي ما آرام بود و منچستريونايتد در انتهاي نيمه اول پيش افتاد. کار ما دشوار بود. امروز بهترين روز ما نبود ولي اين اتفاق ممکن است در ابتداي فصل بيفتد. بازيکنان ما 90 دقيقه بازي کردند و اين نشانه خوبي در آغاز فصل جديد ليگ برتر است.»شماري از بازيکنان چلسي پس از جام جهاني 2010 استراحتي بلندمدت داشتند و تازه به تمرينات کامل چلسي برگشته*اند. آنچلوتي مي*گويد: «محال است از بازيکناني که 10 روز را در تمرينات آماده*سازي بوده*اند بخواهيم سريع و آماده باشند. ما بازيکنان بسياري داريم که در 26 جولاي برگشتند و شرايطشان را بهتر کردند. مهم است که آنها 90 دقيقه بازي کردند و به نظرم اين بازي مثبت بود.»آنچلوتي درباره ديدارهاي دوستانه ملي که اواسط هفته جاري برگزار مي*شود هم گفت: «به نظرم بازي کردن به سود بازيکنان است و باعث مي*شود اوضاع آنها بهتر شود. من نگران بازي*هاي ملي نيستم.»او درباره خريد قريب*الوقوع 18 ميليون پوندي راميرس از بنفيکا هم مي*گويد: «خبر تازه*اي نيست. راميرس هنوز بازيکن چلسي نشده است.»

منبع
    Dav00d
    Dav00d
    Guest

یونایتد علاقه مند به جذب روملو لوکاکو

به گزارش Sport.co.uk یونایتد به تیم هایی پیوست که علاقه مند به جذب روملو لوکاکو مهاجم 17 ساله ی اندرلخت هستند، رئال مادرید در حال حاضر جدی ترین مشتری لوکاکو محسوب می شود و پیشنهادی 20 میلیون پوندی برای جذب این بازیکن ارائه کرده است. لوکاکو 2 بازی ملی نیز در کارنامه دارد.

منبع
    majnoone_leili
    majnoone_leili
    Guest

چه اسمی داره این........
    تو خونه چی صداش میکنن ؟!؟
    Dav00d
    Dav00d
    Guest

منچستریونایتد 3- نیوکاسل 0؛شروع طوفانی شیاطین سرخ

شاگردان سرالکس فرگوسن در اولین دیدار خود دررقابتهای فصل جدید لیگ برتر مقابل نیوکاسل به پیروزی رسیدند

آخرین دیدار هفته اول رقابتهای لیگ برتر دوشنبه شب با مصاف دو تیم منچستریونایتد و نیوکاسل برگزار شد.

شیاطین سرخ در این دیدار میزبان تیم تازه صعود کرده نیوکاسل بودند و به خوبی از میهمان خود پذیرایی کردند.

اولین گل این دیدار در دقیقه 33 و توسط برباتوف از راه رسید. دارن فلچر هم در دقیقه 41 برای بار دوم دروازه تیم میهمان را باز کرد تا نیمه اول این دیدار با برتری 0-2 شاگردان فرگوسن به پایان برسد

گل دقیقه 85 رایان گیگز هم نتیجه بازی را 0-3 کرد تا شاگردان فرگوسن شروع خوبی را در رقابتهای لیگ برتر داشته باشند.

منبع
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)