PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت ارز را در کشور تثبیت می کنم

support
2013/05/29, 12:45
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد از نوسانات قیمت ارز در کشور گفت:قیمت ارز را تثبیت می کنم و همچنین اقتصاد را از تصمیمات خلق الساعه نجات خواهم داد.

محمد باقر قالیباف نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفت وگوی ویژه خبری که از شبکه دوم سیما پخش می شود در پاسخ به این سؤال که چه عاملی باعث ثبت نام شما در این انتخابات شد، گفت: نکته ای که در اینجا باید بیان کنم این است که ثبت نام من برای ادای دین بود.وی با بیان اینکه اینجانب یک شهروند از جامعه بودم که عقبه قدرت و ثروت نداشتم، تصریح کرد: من به لطف ملت و انقلاب و برکت امام راحل و شهدا و برای ادای دین آمدم و امشب و در اینجا و در حضور ملت که مدیون آنها هستم، آمده ام تا ادای دین کنم.این نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انقلاب را یک نعمت بزرگ توصیف کرد و در همین زمینه گفت:  این یک نعمت بزرگ بود که خداوند به ما ارزانی داشت که در سایه این نظام و انقلاب زندگی کنیم. انقلابی که ما را از سیاهی ها به سمت نور هدایت کرد.قالیباف اضافه کرد: طبیعی است که امروز همین مردم، همین انقلاب و همین اسلامی که قدرت در اختیارش است مشکلاتی را دارد که طبیعتاً بنده با روحیاتی که دارم حتماً وظیفه خود می دانم که کمک کنم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: این کشور منابع انسانی زیادی دارد، آن هم نیروهای جوان تحصیل کرده؛ امروز ما در حوزه های مختلف دارای منابع فراوانی هستیم و می توان گفت ایران بهشت معادن است که یکی از آنها معادن نفت و گاز است.قالیباف همچنین گفت: حال با تمامی این مسائل این سؤال در ذهن مردم است که با وجود این منابع انسانی و امکانات و سرمایه های مادی زیاد، پس چه چیزی باعث شده است که امروز چنین مشکلاتی گریبان گیر مردم ما شود و چرا ما کارنامه قابل قبول و قابل دفاعی در عرصه اقتصادی و فرهنگی نداریم.این نامزد انتخابات با اشاره به دوران سازندگی گفت: در آن دوران احداث و ساخت پروژه های بزرگ و زیرساخت های اساسی پس از رکود دوران جنگ شروع شد که آقای هاشمی رفسنجانی مسئولیت دولت را در آن دوره برعهده داشتند؛ البته انتقاداتی به رویکرد فرهنگی آن دوره نیز وارد است.قالیباف با بیان اینکه در دوران اصلاحات هم زحماتی در کشور کشیده شد،گفت: ما در آن دوران تقریبا رشد 2 رقمی در زمینه رشد صنعت را شاهد بودیم. هرچند که ممکن است انتقادات جدی هم به توسعه سیاسی و رویکردهای سیاسی در آن دوره داشته باشیم.وی با اشاره به دوران حاکمیت دولت نهم و دهم افزود: انصافاً در این دوره هم زحماتی کشیده شد؛  بحث مربوط به یارانه ها و هدفمندی از مشکلات جدی بود که این دولت با شجاعت تصمیم گرفت تا آنرا اجرایی کند. همچنین موضوع مسکن مهر و بحث سفرهای استانی و تحرک دولت از کارهای خوبی بوده که در این دولت انجام شد.

http://up.downallfa.com/images/6npl19egr3btzs7yqbov.jpg