مشکلات مردم - گران شدن مگان هم این روزها بسیاری از طرفداران این خودرو را گلایه مند کرده است. خودروی 37 میلیونی که امروز بیش از 74 میلیون تومان در کارخانه به فروش می رسد.

یکی از خوانندگان سایت می نویسد:

با عرض سلام . این دست از مردم مثل من متاسفانه زیاد هستند که نمی توانند حرف خود را جائی عنوان کنند. من در تاریخ 12/07/1391 یک دستگاه خودرو مگان پیش خرید کردم. در مهر ماه قیمت نقدی این خودرو 37000000 تومان بود . در آبان 44 تومان شد . در آذر 57 تومان. در دی ماه به 65 تومان رسید و نمایندگی اعلام کرده که اگر دعوتنامه بیاید باید 75 تومان پول بدی. مگر من کارمند توانائی پرداخت 43 تومان مابه التفاوت رو دارم . تازه خودرو من فول آپشنال هست .یعنی 4.400 تومان باید بیشتر بدم. مگر من مصرف کننده چه گناهی کردم. تازه امروز 5 اسفند هستش و هنوز دعوتنامه من نیومده . خواهش می کنم شما به نمایندگی از طرف ما پیگیری کنید . استدعا می کنم.

یکی دیگر از کاربران هم با چنین مشکلی روبه رو بوده است و می نویسد :

من یه مگان تو مرداد ثبت نام کردم با پیش پرداخت 25 م اونم با سود 7درصد (دقت کنید تو مرداد !!!! که خبری نبود !!!) اون موقع قیمت کارخونه 37 بود.طبق بخشنامه مگان رو نوشتیم که اون زمان 3تا زمان تحویل داشت (آذر و دی و بهمن) که بنا به دلایل پر شدن و رنگ سفید به ما تحویل بهمن افتاد.(یعنی ما با آذر ودی در یک روز و در یک ساعت و در یک دقیقه و با یه شماره بخشنامه ثبت نام کردیم!)بعد تحویل آذری ها با 44 و دی ماه با 57 تحویل گرفتن. حالا بهمن معلوم نیست چقدر بشه 65 یا 75بعد سود پول مارو که 7درصده حساب میکنن میشه حدودا 850 هزارتومان!! خواهشا این مورد رو پیگیری بکنی و بگویید چه زمانی وبا چه قیمتی مگان ما تحویل می شود؟

این درحالی است که مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا تاکید دارد خودروی مگان تحویلی اسفندماه با نرخ 74 میلیون و 900 هزار تومان محاسبه خواهد شد.به گفته امیری دعوتنامه های مگان تحویلی اسفندماه نیز صادرشده است.