ویلای من سریال 44 قسمتی طنزی به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری و فیلمنامه نویسی امیر مهدی ژوله و خشایار الوند است که بصورت هفتگی در بسته بندی های دو قسمتی طی 22 هفته در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.مهران مدیری پیش از این سریال، سریال ناتمام قهوه تلخ را با اکثر بازیگران همین سریال در شبکه نمایش خانگی کارگردانی کرده بود.

داستان ویلای من درباره پیرمردی 90 ساله و پولدار است که قرار است به زودی فوت کند. وی هشت فرزند دارد و فرزندانش که تعدادی از آنها در خارج از کشور حضور دارند، میخواهند به نوعی بر سر پیرمرد کلاه بگذارند و سرمایه او را بالا بکشند. در این میان یکی از فرزندان که در ایران کارمند بانک است و پسر خوب خانواده به شمار میرود با دیگر خواهران و برادران همراه نمی شود و حتی پدر را هم در این راه کمک میکند.

برای اولین بار در ایران، این سریال با بالاترین کیفیت تکثیر بر روی DVD9 عرضه خواهد شد. حجم ذخیره DVD9 تقریباً دو برابر دی وی دی های معمولی است. به دلیل حجم محدود دی وی دی معمولی، تنها در صورتی میتوان محتوای جدیدی به دیسک اضافه کرد که محتوای اصلی فشرده گردد که باعث افت کیفیت تصویر می شود، اما در DVD9 قرارگیری متنوع محتوا، همراه با کیفیت مطلوب، تنوع دوبله، تنوع زیرنویس و ... کاملاً امکان پذیر است. از این رو در دی وی دی «ویلای من» علاوه بر صدای اصلی متن، دوبله ترکی و دوبله کردی نیز در این DVD گنجانده شده است.برای اولین بار در ایران، این سریال به همراه دوبله ترکی و کردی عرضه خواهد شد.برای اولین بار در ایران، این سریال همراه با زیرنویس فارسی، انگلیسی و عربی عرضه خواهد شد.مهران مدیری در سریال جدیدش نیز سعی دارد با بهره گیری از تمهید قرعه کشی و اهدای جایزه، از قاچاق سی دی ها جلوگیری کند. برای تشویق بیشتر مردم به خرید این مجموعه جوایز گسترده ای برای خریداران بسته های اصل در نظر گرفته شدهاست که این جوایز با ضمانت مجموعه صنعتی گلرنگ اهدا خواهد شد. این جوایز شامل سه ویلا در شمال کشور به علاوه هزاران جایزه ۱۰۰ میلیون ریالی، ۱۰ میلیون ریالی، ۲ میلیون ریالی و ۵۰۰ هزار ریالی به مخاطبان اهدا خواهد شد.